Důchodci.

25. února 2015 v 21:55 | Nandie

Ahoj všichni!

Dnešním tématem budou důchodci. Rozdělíme si důchodce na pár typů a pak ode mne dostanete otázky. Předem bych chtěla upozornit,že se tento článek nevztahuje na žádnou konkrétní osobu!
Naše babičky,dědečky, prastrýčky, pratetičky a tak dále a tak dále bych zařadila do pár skupin:

1) Babi peněženka

Určitě jsme se s tímto typem již všichni setkali. Já si rozhodně nemyslím že důchodci mají nějaký tučný důchod aby mohli zbytečně vyhazovat. No ale co by neudělali pro milovaného vnuka?! Jenže vnuk si taky přijde k milované babi jen když se mu to hodí. Nojo. To je krutá realita!

2) Děda morous

Také všichni známe takového toho rádoby pesimistu. Většinou z něho lítají slova jako: To je na nic, Stejně je to všechno jedno, Dej mi pokoj atd. většinu času také stráví na gauči u televize koukajíc na fotbal a pak skuhrá že ho bolej záda a kyčle a lopatky a tak dále. Ale věřte mi že v hloubi duše není tak špatný a má Vás stejně rád.

3) Babi drbna

Už jste viděli určitě v takových filmech jako jsou Babovřesky nebo Slunce seno takovou tu Kelišku nebo Horáčkovou. No a to bohužel zůstane asi navždy. Babky z vesnice spolu musejí držet a jejich heslo: Jedna babka povídala.... je nejpopulárnější se světa důchodců.

4) Děda pivo

Nikde jinde než v hospodě ho neuvidíte a s ničím jiným než s pivem ho neuvidíte. Klasický dědek v hospůdce s kamarádama. Ale na to už jsme si zvykli a rozhodně by jsme si neměli brát příklad.

5) Babi a Děda Vzorňáci

Již známe i babičku s dědou co zajímají jen a jen vaše známky, oblečení a váš celkový vzhled,vaše chování atd. Takové to: Zastrč si kalhoty nebo ti nastydnou ledviny, nenos minisukně, zase trojka ze zemáku atd. Tohle fakt neni babi a děda na srandu....


STEJNĚ VÁS ALE VŠECHNY TYPY NADEVŠE MILUJÍ!!!!

A jsme na konci a já se Vás ptám:
1.Máte nějakého rodinného příslušníka s těmito "příznaky"? Jestli ano, jakého jsou druhu?
2.Co by jste řekli své babičce a dědečkovi v jejich poslední den? Jestli už mezi námi nejsou, co jste jim řekli?
3.A zamyslete se. Zasloužíte si vůbec lásku a podporu vašich prarodičů?

To by bylo vše. Doufám, že se Vám článek líbil.
S láskou Nandie

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Me, Myself & I Me, Myself & I | Web | 27. února 2015 v 18:47 | Reagovat

Na tu mou asi nejvíc sedí babička drbna. :) Sice nejsme z vesnice, ale hrozně ráda povídá a povídá a nikdy nezavře pusu, dokud se nedozvíme všechny novinky o lidech, které ani neznáme :D Je hrozně hodná, kdyby měla nějaké peníze nazbyt, nejspíš by mi taky něco dala. :) Myslím, že mě má ráda a zajímá ji mnohem víc můj život než moje známky a oblečení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama